کاربرد انواع دوربین‌های مداربسته

تنوع در مدل‌های دوربین مداربسته بسیار زیاد، برای همین هنگام خرید از فروشگاه‌های معتبر دوربین مداربسته اصفهان بهتر است در مورد انواع دوربین‌های مداربسته، کارکرد، مهم‌ترین مشخصات فنی دوربین ‌های مداربسته و همچنین خصوصیات انواع دوربین‌ مداربسته اطلاعات جامعی داشته باشید. دوربین مداربسته PTZ، دوربین مداربسته C-mount، دوربین مداربسته دام، دوربین مداربسته گلوله‌ای، دوربین مداربسته روز و شب و دوربین 360 از انواع رایج دوربین های مداربسته هستند. دوربین ‌های مداربسته دام، گنبدی شکل هستند و از رایج‌ترین و متداول‌ترین دوربین‌های مداربسته به شمار می‌آیند.
نصب راحت، ضد آب بودن و ارائه تصاویر با کیفت بالا از مهم‌ترین ویژگی‌های دوربین مداربسته دام می‌باشد. از مدل‌های معروف و محبوب دوربین مداربسته، مدل دوربین مداربسته C-mount است.
از ویژگی‌های خوب مدل دوربین مداربسته C-mount تعویض لنزهای دوربین است. این دوربین مداربسته قابلیت تصویربرداری تا طول 12 متر و با کیفیت عالی را دارد. اگر تصمیم به خرید این محصول را گرفتید، از نمایندگی‌های فروش دوربین مداربسته اصفهان می‌توانید مدل دوربین مداربسته C-mount را خریداری کنید.
بهترین مدل‌ دوربین مداربسته برای محیط باز، دوربین‌های مداربسته‌ی گلوله هستند، این مدل دوربین مداربسته ضد زنگ است و شکل استوانه‌ای دارد. نصب آن راحت است و بدنه‌ی آن از آلیاژهای بادام تشکیل شده است، برای همین در برابر بارندگی، برف، باد و گرد و غبار مقاومت خوبی دارد. دید عالی در طول روز و شب و داشتن لنزهای ثابت و متحرک از قابلیت‌های خوب دوربین‌های مداربسته‌ی گلوله‌ای است. از دیگر نمونه‌های دوربین‌های مداربسته، دوربین مداربسته 360 درجه هستند.
بهترین مزیت دوربین‌های 360 این است که از این دوربین‌ها می‌توانید در شب استفاده کنید، زیرا این مدل دوربین‌ها در شب دید خوبی دارند. ویژگی منحصر به فرد دوربین‌های 360 این است که شما می‌توانید در فضای بیرون از آن استفاده‌ کنید. در صورتی که نیاز دارید از دوربین‌های 360 در محیط بیرون استفاده کنید، به شما توصیه می‌کنیم دوربین‌های دید در شب پانوراما را خریداری کنید. بسیاری از مدل‌های دوربین مداربسته اصفهان اقساطی توسط فروشگاه‌های معتبر فروخته می‌شود. با این حال برای خرید انواع مختلف دوربین مداربسته ابتدا کاربری و سپس کیفیت دوربین را در نظر بگیرید.

کاربرد انواع دوربین های مداربسته